Bmw sinema ekranı, sinema deneyimini araca getiriyor.


BMW, CES 2022 vesilesiyle geleceğin araç içi eğlencesinin ön izlemesini yapıyor.
Amazon Fire TV'li yerleşik BMW Sinema Ekranı, Sinema modu, araç fonunu sinema salonuna dönüştürüyor 31 inç ultra- 8K çözünürlüğe sahip geniş ekran

  • BMW Sinema Ekranı ile BMW, araç içi eğlence alanında yeni standartlar belirliyor ve arka yolculara sinemayla eşdeğer bir eğlence deneyimi sunuyor.

  • BMW Group, Fire TV deneyimini Sinema Ekranı sistemine tam olarak entegre etmek için Amazon ile birlikte çalışıyor ve yolcuların yoldayken video akışı yapabilmeleri, müzik dinleyebilmeleri ve indirilen programları izleyebilmeleri için çok çeşitli içeriğe erişmelerini sağlıyor.  

  • My Mode Theater, yolcuları benzersiz bir sürükleyici eğlence deneyimi için mükemmel bir ruh haline sokmak için sinema perdesini indirme, aydınlatma ve güneşlikler gibi farklı araç işlevlerini düzenler.

  • BMW Sinema Ekranı, akıllı TV işlevlerine ve 8K'ya kadar çözünürlüğe sahip 32:9 formatında 31 inçlik bir panorama ekrandır.

Haber kaynağı: https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0363131EN/bmw-theatre-screen-brings-cinematic-experience-into-the-vehicle?language=en